איך מחדשים את הדומיין (שם האתר)?

בשביל לחדש דומייןיש לשלם את אגרת החידוש השנתית היכן שנרכש הדומיין.
יש לעקוב אחר הליך החידוש באתר בו נרכש הדומיין.

תמיד לקראת מועד החידוש, ישלח הודעה לבעל הדומיין הודעה על חידושלפי כתובות המייל המעודכנות ברשם הדומייןמסיבה זו מומלץ לוודא שהפרטים שסיפקתם עדכניים ונכונים.

במידה ואינכם יודעים מיהו הרשם שלכם או מהו תאריך הפקיעה של הדומייןתוכלו למצוא את המידע הזה ע"י בדיקה בשירות הWhois. יש שלושה שדות Updated On

 Expires On Registered On שנותנים מידע על מתי נרכש מתי עודכן ומתי פג תוקף במידה ועדיין אינכם יודעים מי הרשם בידקו את המייל שלכם 

 

אם ברצונכם לחדש את רישום הדומיין באמצעות רשם אחריש לבצע תחילה העברה לרשם איתו אתם רוצים לחדש ולאחריו חידוש לא ניתן להעביר דומיין מרשם לרשם אחרי שפג התוקף .

על תהליך פקיעת דומיין 

דומיין שלא חודש במועד לא נמחק באופן מיידיאלא עובר תהליך הדרגתי של פקיעה וניתוק ההפניות לשרתי ה DNS. כל עוד הדומיין נמצא בתהליך פקיעה ורשום לאחזקתכם ניתן עדיין לחדשו.
דומיין שנמצא בתהליך פקיעה יופיע בשירות הWhois עם פרטי בעל הדומיין כלומרזהו דומיין שטרם נמחק ועדיין ניתן לחדש את רישומוחידוש תוקף הרישום הוא רטרואקטיבי לתאריך הפקיעה המקורי.

משך תהליך הפקיעה אינו קבוע ונמשך בין 30 ל-120 יום מתאריך הפקיעה המקוריבתום התהליךאם הדומיין לא חודש הוא נמחק מן המרשם ובכך הופך לפנוי לרישום על ידי הציבורעל פי העיקרון של כל הקודם זוכהלכןמומלץ מאוד שלא להמתיןולחדש את רישום הדומיין במועד.

מה קורה אם פג הזמן של תהליך פקיעת הדומיין ?

אם חיפוש הדומיין בשירות הwhois מעלה שהדומיין אינו קייםפנוי לרישוםאז אכן פג הזמן שניתן לכם לחידושוהדומיין נמחק !!! אולם הוא עדיין פנוי לרישום מחדש.
במקרה כזה מומלץ להזדרז לרשום את הדומיין.

ניתן לחדש את הדומיין גם לאחר פקיעתוללא תוספת תשלום

אצל רשם הדומיינים הישראלי מחיר החידוש הוא קבוע וזאת ללא קשר למועד בו מתבצע החידוש בפועלגם אם הוא נעשה לאחר תאריך הפקיעה.

(כמו טסט של רכב תאריך החידוש אינו משתנה גם אם חידשתם חודשיים אחרי)
כל עוד הדומיין שלכם נמצא בתהליך הפקיעה ולא נמחק עדייןניתן לחדשו.

המלצה !!!

מה עושים כדי שלא נאבד את הדומיינים שבבעלותנו, חידוש אוטומטי עוזר לכם לא לפספס את מועד התשלום ובכך לשמור על הבעלות על הדומיין. כאשר החידוש האוטומטי פועל, רשם הדומיינים מחייב את אמצעי התשלום בחשבון שלכם באופן אוטומטי בכל שנה, בערך במועד שבו תוקף הרישום של הדומיין פג. 

?האם התשובה שקיבלתם הייתה מועילה 0 משתמשים שמצאו מאמר זה מועיל (0 הצבעות)

Powered by WHMCompleteSolution